Collection: Kids & Teens Classes
-
Adult & Kids Class : TBD
- Regular price
- $145.00
- Sale price
- $145.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Teens: Carne Asada (Steak Taco) 12-15
- Regular price
- $65.00
- Sale price
- $65.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
KIDS: Loaded Baked Potato Soup 8 -12
- Regular price
- $65.00
- Sale price
- $65.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Kids: 2 Day Cookshop - Italian American Classics (10+ yrs)
- Regular price
- $195.00
- Sale price
- $195.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Adult & Kids Class : Cinnamon Rolls (Sticky Buns)
- Regular price
- $145.00
- Sale price
- $145.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Kids - Spaghetti and Meatballs 8 -12
- Regular price
- $65.00
- Sale price
- $65.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Kids: Chewy Chocolate Brownies and Snickerdoodle Cookies (8+)
- Regular price
- $65.00
- Sale price
- $65.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Teens (12-16) : Southern Fried Chicken and Biscuits
- Regular price
- $75.00
- Sale price
- $75.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Teens: Yorkshire Pudding and Popovers 10-15
- Regular price
- $65.00
- Sale price
- $65.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
KIDS: Cinnamon Rolls 8 -12
- Regular price
- $65.00
- Sale price
- $65.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
KIDS: Chicken Enchiladas 8-12
- Regular price
- $65.00
- Sale price
- $65.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Adult & Kids Class : Egg McMuffin, Hash Browns & Maple Bacon
- Regular price
- $145.00
- Sale price
- $145.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Kids: Spaghetti and Meatballs CAKE
- Regular price
- $70.00
- Sale price
- $70.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Adult and Kids: Homemade Pasta
- Regular price
- $145.00
- Sale price
- $145.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Adult and Kids: Sushi Rolls
- Regular price
- $145.00
- Sale price
- $145.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Kids Camp Class: Template
- Regular price
- $95.00
- Sale price
- $95.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Kids Camp Class: Mexican Fiesta
- Regular price
- $95.00
- Sale price
- $95.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Kids Camp Class: Italian
- Regular price
- $95.00
- Sale price
- $95.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Kids Camp Class: Lasagna
- Regular price
- $95.00
- Sale price
- $95.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Kids Camp Class: Baking Basics
- Regular price
- $95.00
- Sale price
- $95.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Kids Camp Class: Pretzels
- Regular price
- $95.00
- Sale price
- $95.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Kids Camp Class: Breakfast Essentials
- Regular price
- $95.00
- Sale price
- $95.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Kids Camp Class: Bagel Shop
- Regular price
- $95.00
- Sale price
- $95.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Kids Camp Class: Cookie Workshop
- Regular price
- $95.00
- Sale price
- $95.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Kids Camp Class: Heathyish Snacks
- Regular price
- $95.00
- Sale price
- $95.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Kids Camp Class: Pastry
- Regular price
- $95.00
- Sale price
- $95.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Kids Camp Class: Bakeshop
- Regular price
- $95.00
- Sale price
- $95.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out
- Previous page
- Page 2 of 3
- Next page